• Posegregowany świat.
  • kontakt@pizzeria-alcatraz.pl

Czy freelancer może zmniejszyć obciążenie?

Czy freelancer może zmniejszyć obciążenie?

Czasami po prostu brakuje godzin w ciągu dnia, a Twoi pracownicy mają tylko po jednej parze rąk do pracy! Jeśli okazuje się, że cele nie są osiągane, trzeba wykonać konkretne zadanie, a nikt nie posiada odpowiednich umiejętności, lub po prostu potrzebujesz pomocnej dłoni na pewien czas, może warto zatrudnić freelancera?

Wiele firm automatycznie nakłada dodatkową pracę na pracowników, którzy już siedzą przy biurkach, ale to nie wpływa korzystnie na morale i powoduje tylko dodatkowy stres i zmęczenie. Drugą opcją jest zatrudnienie kolejnego pracownika, ale trzeba go przeszkolić, zapłacić za urlop, emeryturę, inne dodatki itp.

Trzecią opcją jest zatrudnienie freelancera, który tymczasowo odciąży Cię w pracy. Taka osoba będzie pracować zdalnie, więc nie trzeba kupować dla niej dodatkowych ekskluzywnych mebli biurowych, a Ty po prostu zapłacisz jej uzgodnioną kwotę, nie martwiąc się o podatki (tę część wykona samozatrudniony), urlopy czy składki emerytalne.

Outsourcing zadań, które wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności, to kolejna sytuacja, w której freelancer jest idealnym rozwiązaniem, a jeśli znajdziesz odpowiednią osobę do tej pracy, prawdopodobnie nigdy nie obejrzysz się za siebie! Koniec z trudnymi rozmowami o organizacji pracy i terminach przy meblach w sali konferencyjnej, a wszystkie cele zostaną osiągnięte.

Czy regularnie korzystasz z usług freelancerów?

Udostępnij:

Zobacz