• Posegregowany świat.
  • kontakt@pizzeria-alcatraz.pl

Okładki segregatorów

Okładki segregatorów

Okładki segregatorów powinny być sztywne oraz twarde. Dlatego bardzo często wykonuje się je z grubego oraz mocnego kartonu. Dodatkowo pokrywa się je tworzywem PCV albo specjalnym dodatkiem chroniącym przed zabrudzeniami, co będzie miało praktyczną formę.

W Standardowej wersji okleina będzie obustronna, jeśli chodzi o te tańsze propozycje to okleina wykonywana jest z kartonu, niekiedy laminowanego. Niewątpliwie zaletą obu segregatorów będzie to, że można stosować opisy w formie zamiennych etykiet, dzięki czemu nie ma problemów ze zmianą tego co znajduje się w segregatorze. Dostępne są takie, które mają kartonowe okładki lakierowane albo laminowane.

Ciekawym rozwiązaniem są te produkty, gdzie okładki są całe z tworzyw sztucznych. W ten sposób uzyskać można efekt przeźroczystości i będzie można sprawdzić co jest w środki bardzo wygodnie. Nowoczesne tendencje estetyczne dążą nawet do łączenia tworzyw sztucznych z drewnianymi dodatkami. To jednak ma już wyłącznie charakter estetyczny i raczej nie będzie wpływać na możliwość praktycznego wykorzystywania takiego segregatora.

segregator

Do rozwiązań archiwizacyjnych będzie można polecić specjalne segregatory, które wykonywane są z kartonu, ponieważ są one tanie, stosunkowo wytrzymałe i bez problemu będzie można je kupić. Nie mają jednak wyjątkowej formy estetycznej, palety barw czy nowoczesnych rozwiązań, ale w zakresie archiwizacji nie będzie miało praktycznie żadnego znaczenia. Najbardziej popularne dźwigniowe segregatory są nam oferowane w szerokiej gamie kolorów. Znajdziemy miedziane, piaskowe czy pastelowe. Będzie tak naprawdę z czego wybierać.

Nieco mniejszy mamy natomiast wybór, gdy chodzi o te większe segregatory, gdzie tych kolorów będzie już mniej. W ostatnich latach zaczęły się także pojawiać specjalnie przygotowywane propozycje segregatorów, które wykonywane są z motywami graficznymi. Można te motywy graficzne nawet dopasować do profilu działalności danej firmy i w ten sposób stworzy się rzeczywiście udaną estetykę i firma będzie także wyglądać interesująco w oczach klientów.

Udostępnij:

Zobacz