• Posegregowany świat.
  • kontakt@pizzeria-alcatraz.pl

SEGREGATOR? NIE TYLKO DO BIURA!

SEGREGATOR? NIE TYLKO DO BIURA!

Może być to zaskoczeniem, że segregator biurowy to ukryty atut każdego mieszkania. Dzięki temu będzie można lepiej organizować sobie kuchnię, garderobę, a jeśli ktoś lubi DIY może stworzyć swoje własne meble.

Poznajcie wiec jakie możliwości obecnie dają organizery, jak mogą się sprawdzić w naszym mieszkaniu.

Garderoba

Garderoba to nie tylko wieszaki czy półki. Ważny będzie także sposób organizacji przestrzeni w tym pomieszczeniu. W takim zadaniu pomocą mogą być różnorakie pojemniki czy pudełka. Świetnie sprawdzają się także segregatory przeźroczyste. Można wkładać tam portfele czy torebki. Dobrym pomysłem może być również przechowywanie biżuterii w taki sposób. Duże naszyjniki, które nie zmieszczą się w szkatułach tradycyjnych będą mogły być włożone do organizerów. W podobny sposób przechowywać będzie można lekkie obuwie w szafie. Pary klapek i kapci już się nie będą między sobą mieszać.

Kuchnia

Jeśli kuchnia jest naszym królestwem to należy to królestwo odpowiednio uporządkować. Właśnie takim ważnym elementem będzie oczywiście usprawnienie gotowania przez uporządkowanie przepisów. Warto także ukryć je w metalowych organizerach biurowych, ponieważ dzięki temu mniejsze będzie ryzyko potknięcia.

Łazienka

Jeśli łazienka wydaje się za mała a kosmetyków czy przyborów kosmetycznych mamy coraz więcej to również o takim uporządkowaniu trzeba myśleć. Po co mają one leżeć rozwalone w szafce czy na toaletce, gdy można je mieść pod ręką, uporządkowane w jednym miejscu. Rozwiązaniem fajnym są tutaj kolorowe segregatory do przechowywania. Dzięki nim dodatkowo będzie można także to swoje wnętrze nieco ożywić.

Pokój dzienny

Pokój dzienny to takie reprezentacyjne miejsce naszego domu. Powinien więc być funkcjonalny oraz wygodny, tak by każdy z domowników miał tam odpowiedni komfort i wiedział co gdzie się znajduje. tutaj także znaleźć można takie wygodne rozwiązania w postaci segregatorów. Liczyć się może między innymi estetyka, dlatego takim dobrym wyborem są drewniane organizery, które można umieścić bokiem na ścianie. To takie rozwiązanie, które uporządkuje wnętrze a jednocześnie nie będzie niszczyć estetyki, która jak wiadomo jest bardzo ważna.

Przechowywanie dokumentów

Biuro

Biuro to miejsce podstawowe, w którym segregatory praktycznie na co dzień się używa i na pewno warto je mieć pod ręką, ponieważ akurat uporządkowanie dokumentów w biurze będzie szczególnie ważne i trzeba o tym pamiętać. Ważne będzie między innymi to, by skutecznie i szybko w tych wszystkich dokumentach się odnaleźć i wybrać te akurat nam potrzebne.

Udostępnij:

Zobacz